Nová generace produktů

 

Sport je velké dobrodružství. Všichni však víme, že motivace ke cvičení může být velmi pomíjivá. Ti, kteří toho našli dost na to, aby se po pár měsících, týdnech nebo... dnech nevzdali myšlenky na zdravé a vysportované tělo, obvykle začnou trpět rutinou.

 

Co kdyby se stacionární trénink mohl konat pokaždé na jiném místě?

Trénink s Google Maps

“V hledání nových a inspirativních forem tréninku jsme vybavili vybrané trenažéry na cvičení na kolech, eliptické trenažéry a běžecké pásy moderními systémy s podporou mobilních zařízení. Díky nim a aplikacím integrovaným s mapami Google se může každodenní trénink změnit v virtuální výlet kamkoli na světě.

 

Hong Kong, New York, Barcelona, ​​nebo možná Azurové pobřeží? Vše, co musíte udělat, je vybrat místo a provést školení. Za realističnost prohlídky je zodpovědná funkce Google Street View, která zobrazuje pohled na úrovni ulice. Nové zážitky na vás čekají za každým rohem!

Informační centrum

 

Aplikace spolupracující s našimi produkty fungují také jako informační centrum, sbírají tréninková data a umožňují jejich analýzu v reálném čase.
 

K tomu napomáhají funkční držáky, které vám umožní bezpečně uchytit vaše mobilní zařízení. Je to ideální návrh pro lidi, kteří hledají pohodlný způsob, jak vést záznamy o svých výsledcích.

 

 

 

Spokojeni by měli být i všichni fanoušci Facebooku a Twitteru – aplikace jsou s nimi plně integrovány, což znamená, že své úspěchy můžete libovolně sdílet se svými přáteli.

jak začít?

1. Stáhněte si do svého chytrého telefonu nebo tabletu aplikaci vhodnou pro daný model značky HMS

iConsole+

DelighTech Fitness APP

Kinomap

FitShow

2. Připojte svůj smartphone/tablet přes bluetooth nebo příslušný kabel k tréninkovému zařízení.

3. Vyberte si trasu a začněte cvičit!

Zastavit se můžete i na tradičním tréninku. Nic nebrání používání našich zařízení tradičním způsobem.
Prozkoumejte naše produkty kompatibilní s aplikacemi: