Profesionalita a individuální přístup

Nic není věčné a i to nejlepší a nejkvalitnější vybavení někdy selže. přebíráme odpovědnost za naše produkty. Proto náš servis provádí záruční i pozáruční opravy posilovacích a fitness strojů. S provozováním tohoto druhu činnosti máme mnohaleté zkušenosti. Používáním našich webových stránek garantujeme našim zákazníkům:

 

  • profesionální diagnostika,
  • nejvyšší kvalitu našich služeb,
  • individuální přístup ke každému případu,
  • včasnost objednávek.


Pozáruční opravy

V případě reklamace prosím podejte reklamační protokol, který po odeslání firmě zašle fotografii produktu na e-mail reklamace@abistore.cz

 

Pro urychlení zadání reklamace je nutné vyplnit správně kontaktní údaje, číslo nabývacího dokladu (faktury, objednávky nebo doplnit dopis), název inzerovaného modelu výrobku a předložený popis. Pokud jdem o fyzické poškození, tak spolu zašleme protokol a foto poškození. Předejde se tím dotazování a zkrácení dnů inzerce.

 

Pokud si přejete reklamaci, můžete ji zaslat samostatně na adresa společnosti, pokud na své adrese nemáte přepravní službou. V případě je potřeba inzerovaný výrobek pečlivě zabalit tak, aby nedošlo k jeho poškození. výsledné balení musí mít tvar kvádru, musí pak mít pravoúhlé strany.

 

ABISTORE Sport s.r.o.

Cihelna Hlučín - hala č. 8, U Cihelny 230/3, Hlučín, 748 01

 

Robert Hegr

reklamace@abistore.cz

+420 774 413 000