Běžecké pásy LOOP Technologie pro 21. století!

LOOP

ŘADY LOOP (DŘÍVE SKY WALK) JSOU MODERNÍ A INTUITIVNÍ PRO POUŽÍVÁNÍ BĚŽEC, KTERÉ BYLY NAVRŽENY K PLNĚNÍ Tréninkových I PROSTOROVÝCH FUNKCÍ A UMOŽŇUJÍ SNADNÉ SKLADOVÁNÍ.

 

BĚŽECKÉ PÁSY LOOP JSOU PERFEKTNÍM ŘEŠENÍM PRO VŠECHNY MILOVNÍKY DOMÁCÍHO Cvičení, BEZ OHLEDU NA Tréninkovou úroveň. NĚKOLIK VARIANT VÁM UMOŽŇUJE PŘIZPŮSOBIT HO S NAŠIMI DOVEDNOSTMI A POTŘEBAMI.

Upravte model podle svých potřeb

 

MODELY LOOP06 NEBO LOOP08 JSOU PERFEKTNÍM ŘEŠENÍM PRO LIDI, KTERÉ ZAČÍNAJÍ DOBRODRUŽSTVÍ SE SPORTEM.

 

 

ŠKOLENÍ A PRÁCE? TO JE MOŽNÉ! MODEL LOOP12 VÁM POMŮŽE NEJEN UDRŽET FORMU, ALE I ZVÝŠIT VAŠI AKTIVITU V PRÁCI.
 

ZKONTROLUJTE, CO JEŠTĚ VÁS ČEKÁ V NAŠÍ INOVATIVNÍ SMYČCE SÉRIE HMS!

tenký jako smartphone!

 

Běžecké pásy LOOP06 a LOOP08 

tenký jako smartphone!

Běžecké pásy LOOP06 a LOOP08 jsou modely pro lidi, kteří své dobrodružství se sportem teprve začínají nebo se k aktivitě vracejí například po úrazu. Malé rozměry a klidné maximální tempo jsou parametry, které tyto modely na trhu rozhodně odlišují. Počasí nevybízí k procházkám? S těmito běžeckými pásy dojdete daleko! Pohodlně, tiše a především kdykoliv! Komfort, který získáte s modely LOOP06 a LOOP08, je ideálním řešením pro malé byty - lehké a extrémně tenké umožňují snadné skladování: běžecký pás snadno schováte pod postel nebo za nábytek.

moderní systém regulace rychlosti

Běžecký pás je vybaven intuitivním tréninkovým startovacím systémem a moderním systémem regulace rychlosti. Stačí si stoupnout na běžecký pás a začít trénovat. Jak se přibližujete k displeji, rychlost se zvyšuje a blíže k zadní části běžeckého pásu se rychlost snižuje. Displej informuje o vzdálenosti, době tréninku a počtu ušlých kroků.

Trénujte a pracujte!

Běžecké pásy LOOP 12

Moderní a intuitivní použití

 

Běžecký pás LOOP12 je technologie 21. století. Moderní design běžeckého pásu potvrzuje, že byl navržen v té nejelegantnější podobě.

 

Zařízení bylo přizpůsobeno k provádění intenzivního tréninku doma. Jeho design poskytuje pohodlný prostor pro cvičení a silikagelový systém odpružení zaručuje lehkost a flexibilitu běhu a bezpečnost kolen.

 

Ergonomický ovládací panel umožňuje pohodlně spravovat nastavení jako: čas, rychlost, vzdálenost, kalorie a počet kroků.

 

Díky aplikaci fitshow budeme moci sledovat naše tréninky a ukládat jejich efekty a díky tomu analyzovat průběh našich cvičení.

trénovat a pracovat

Běžecký pás LOOP12 MULTI vyniká mezi ostatními běžeckými pásy možností montáže stolku na konzolu.

Díky stolu bude nyní možná kombinace práce a fyzické aktivity. Připojení stolu omezuje rychlost běžeckého pásu na 6 km/h, takže používání notebooku při chůzi nebude problém. Na stole je držák na láhev s vodou nebo pohár, nechybí ani držák na tablet. Díky speciálnímu ovládacímu panelu můžeme běžecký pás kdykoliv zpomalit nebo vypnout. Toto řešení je skvělou alternativou k práci za stolem.

Odstraněním stolu získáme klasické zařízení, které bylo uzpůsobeno k provádění intenzivního tréninku doma. Konstrukce běžeckého pásu poskytuje pohodlný prostor pro cvičení a silikagelový systém odpružení zaručuje lehkost a pružnost běhu a bezpečnost kolen.

Prezenční školení

 

v mini verzi

Běžecký pás LOOP 13

Cvičení v plné velikosti v mini verzi

LOOP13 je klasický běžecký pás, který má revoluční řešení, které umožňuje složit běžecký pás na minimální velikost něco málo přes 1 metr! Běžecký pás i přes svou velikost splňuje všechny požadavky, které by fitness vybavení mělo splňovat. Jeho maximální rychlost je 12 km/h a počítač s LED panelem má vestavěno celkem 40 tréninkových programů. Díky tomu si každý najde vhodný tréninkový program šitý na míru jeho potřebám. Po ukončení tréninku můžete běžecký pás snadno a rychle složit a schovat například pod postel nebo do skříně. Jeho opětovné rozvinutí zabere jen asi minutu – trénink je přece o únavě!

BĚŽTE DOMA

Běžecký pás Loop 14

Běh doma

Běžecký pás LOOP14 je zařízení, které bylo přizpůsobeno k provádění intenzivního tréninku doma. Jeho design poskytuje pohodlný prostor pro cvičení a silikagelový systém odpružení zaručuje lehkost a flexibilitu běhu a bezpečnost kolen. Bezpečný trénink bez opuštění domova.

 

Další výhodou běžeckého pásu je velikost, díky sklopnému madlu nezabere mnoho místa. Po uvolnění zámku a mírném zatlačení se madlo samovolně složí. Zámek je umístěn ve spodní části běžeckého trenažéru, takže jej můžete pohodlně uvolnit stisknutím nohou. Díky namontovaným transportním kolečkům můžeme běžecký pás pohybovat svisle i vodorovně bez zvláštní námahy.

NORDIC WALKING DOMA

Běžecký pás Loop 15

Nordic Walking doma? Je to možné!

LOOP15 je inovativní domácí běžecký pás – umožňuje nejen rychlou chůzi, ale dává nám také něco navíc: možnost trénovat Nordic Walking přímo z domova! Dva sloupy umožňují trénovat jednu z nejrychleji se rozvíjejících aktivit, oblíbenou zejména mezi zralými lidmi, ale stále častěji doprovázející i mladší sportovní nadšence. Běžecký pás má moderní design a navíc je vyroben z kvalitních materiálů. Stejně jako u modelů LOOP08 a LOOP06 je jeho výhodou malá velikost - pouhých 14 cm na výšku umožňuje snadné skladování.