Kvalitní

 

V návaznosti na touhu vytvářet jedinečné produkty neustále hledáme nová řešení a inspiraci v oblasti výrobní technologie a designu. Tímto způsobem se nám daří vycházet vstříc nejnáročnějším chutím a trendům.

technické novinky

PŘI NAŠÍ PRÁCI SE ZAMĚŘUJEME NA NEJNOVĚJŠÍ TECHNICKÁ ŘEŠENÍ, ŽE NAŠE VÝROBKY SPLŇUJÍ POŽADAVKY KAŽDÉHO UŽIVATELE ZAŘÍZENÍ HMS. MEZI TĚMITO ŘEŠENÍMI STOJÍ ZMÍNIT:

INTEGRACE S MOBILNÍMI ZAŘÍZENÍMI

INTEGRACE FITNESS VYBAVENÍ (ROCTOHOLY, ELIPTICKÉ TRÉNINKY A BĚŽECKY) S MOBILNÍMI ZAŘÍZENÍMI (MOŽNOST PŘIPOJENÍ CHYTRÉHO TELEFONU NEBO TABLETU)

MONTÁŽ MODERNÍCH KOMPONENTŮ

MONTÁŽ MODERNÍCH POČÍTAČŮ S DOTYKOVÝM PANELEM, AUDIO ZÁSUVKOU, USB, SLOTEM NA SD KARTU A DRŽÁKEM MOBILNÍHO ZAŘÍZENÍ,

TELEMETRICKÉ PÁSY

POPULARIZACE TECHNIKY MĚŘENÍ TEPOVÉ FREKVENCE PROSTŘEDNICTVÍM TELEMETRICKÉHO PÁSU

MOMENTÁLNĚ SKLÁDACÍ

ZLEPŠENÍ MECHANISMU BEZPEČNÉHO SKLÁDÁNÍ BĚŽECKÉHO TRENAŽÉRU ROZŠÍŘENÍM SYSTÉMU tlumení

LCD DISPLEJE V MALÉM FITNESS ZAŘÍZENÍ

VYBAVENÍ MALÉ FITNESS ZAŘÍZENÍ S POČÍTAČKY S LCD DISPLEJEM (EXPANDÉRY, OTOČNÉ KOTOUČE, DRPAČE A LANA).

hms premium - Kvalita a závazek

V návaznosti na touhu vytvářet jedinečné produkty neustále hledáme nová řešení a inspiraci v oblasti výrobní technologie a designu. Vycházíme tak vstříc nejnáročnějším vkusům a trendům. Abychom uživatelům našich zařízení umožnili přejít do nové dimenze kvality, vytvořili jsme řadu produktů HMS Premium. K jeho vytvoření jsme zapojili ty nejlepší specialisty odpovědné za design a technickou účinnost produktů.

trvanlivost a funkčnost

Série HMS Premium se vyznačuje nejlepší použitelností a vysokou odolností. Na jeho vytvoření jsme angažovali naše nejlepší specialisty, díky čemuž máme jistotu, že naši zákazníci dostanou produkty té nejvyšší kvality. Každý jejich komponent a dokončovací prvek byl pečlivě navržen a vyroben.

V kombinaci s originálním designem, symbolizujícím dynamiku a vnitřní sílu, to dělá z řady HMS Premium zdroj jedinečných zážitků a záruku uspokojivého tréninku.

Naše zásady kvality

Abychom mohli poskytnout produktům z řady HMS Premium výjimečné vlastnosti, vyvinuli jsme systém 7 zásad, kterými se řídíme při navrhování zařízení:

Nové technologie

Hledáme technické novinky a implementujeme mobilní technologie

Odolné materiály

Používáme pouze osvědčené materiály nejvyšší kvality

Moderní design

Zaměřujeme se na odvážné projekty, které nás odlišují od konkurence

ergonomie

Záleží nám na pohodlí a bezpečnosti uživatele bez ohledu na intenzitu tréninku

niezawodność mechaniczna

Zapewniamy płynność i precyzję działania elementów mechanicznych

Przyjazny interfejs

Wprowadzamy intuicyjne i łatwe w obsłudze interfejsy

łatwy montaż

Upraszczamy systemy montażu, by maksymalnie skrócić jego czas

politika kvality

Značka HMS klade velký důraz na kvalitu svých výrobků. Testujeme jejich odolnost a funkčnost a naši zaměstnanci dohlížejí na všechny klíčové prvky výrobního procesu. Díky tomu si mohou být uživatelé našeho zařízení jisti jeho vysokou kvalitou a splněním všech bezpečnostních požadavků.
 

Politika kvality značky HMS se řídí směrnicemi a normami Evropské unie - související se zárukou bezpečného používání, ochrany zdraví a životního prostředí.

 

Naše zboží je testováno v souladu s evropskými normami ISO PN-EN. Dostávají certifikáty, napø. TÜV, SGS. Podléhají také nařízení REACH, takže mají všechny potřebné certifikáty pro daný produkt - např. RoHS, LVD, EMC a CE.

Třída produktu

Produkty značky HMS podléhají normám PN-EN vyvinutým Polským výborem pro normalizaci.

Tato norma obsahuje přesné pokyny pro bezpečnost a zkušební metody zařízení. Jeho obsah podléhá neustálým změnám, jejichž účelem je stanovit stále vyšší bezpečnostní standardy pro produkty dostupné v Polsku.

 

STACIONÁRNÍ SPORTOVNÍ VYBAVENÍ SE DLE STANDARDU PN-EN ZAŘAZUJE PODLE POUŽITÍ:

 

S (STUDIO) - PROFESIONÁLNÍ/KOMERČNÍ POUŽITÍ

H (HOME) - PRO DOMÁCÍ POUŽITÍ

I - PROFESIONÁLNÍ/KOMERČNÍ PRO LIDI SE SPECIÁLNÍMI POTŘEBAMI