HMS JE MNOHO LET ZKUŠENOSTÍ

ZNAČKA HMS VZNIKLA ZE SPOJENÍ VÁŠNĚ, PŘÁTELSTVÍ A FASCINACE SPORTOVEM. OD SAMÉHO ZAČÁTKU HLEDÁME INOVATIVNÍ ŘEŠENÍ USNADŇUJÍCÍ A PROPAGUJÍCÍ FYZICKOU AKTIVITU. ZKUŠENOSTI, NEJVYŠŠÍ KVALITA POUŽITÝCH MATERIÁLŮ, DESIGN V SOULADU S VYSOKOU FUNKČNOSTÍ A PEČLIVOST O DOKONALÉ PROVEDENÍ JSOU HLAVNÍMI CHARAKTERISTIKAMI NAŠICH PRODUKTŮ.

Mnoho spokojených zákazníků

V průběhu let získala značka HMS uznání mnoha spokojených zákazníků po celém světě. Naše nabídka, která zahrnuje stovky produktů z oblasti fitness a silových sportů, se neustále rozšiřuje o nová zařízení. Dnes je logo HMS dobře rozpoznatelné na evropském trhu fitness produktů.

NAŠE PRODUKTY - Posilovací a fitnessové vybavení

V PRŮBĚHU LET SE NABÍDKA ZNAČKY HMS NEUSTÁLE ROZVÍJELA.

Dnes zahrnuje široký sortiment produktů ze dvou kategorií: fitness a silových sportů

FITNESS VYBAVENÍ

Fitness vybavení zahrnuje především tréninková kola, eliptické trenažéry, běžecké pásy a VESLAŘSKÉ TRENAŽÉRY.

 

Dbáme také na vybavení lidí zapojených do aerobiku nebo gymnastiky. Této skupině zákazníků nabízíme například stepperky, míče, podložky, švihadla, expandéry, POSILOVAČE ZÁPĚSTÍ, kruhy, kotouče, FITNESS GUMY a gymnastické válečky.

posilovací zařízení

Druhá skupina je věnována lidem zaměřeným na silový trénink. Patří sem produkty jako jsou: Smithovy stroje, atlasy, cvičební lavice, tahy a závaží, činky, tyče a zatížení. 

 

Máme plnou škálu vysokokvalitních produktů, díky nimž je možné postavit kompletně vybavenou posilovnu ve vlastním domě.

národní a mezinárodní veletrhy

Naše výrobky byly mnohokrát prezentovány na národních i mezinárodních veletrzích.

Opakovaně jsme se prezentovali na veletrzích "ISPO" v Mnichově, "FIBO" v Kolíně nad Rýnem, "SPORT LIFE" v Brně, "FIWE" ve Varšavě nebo "FIT EXPO" v Poznani a na mnoha dalších odborných výstavách.


HMS Premium Line

V naší nabídce zaujímá zvláštní místo exkluzivní řada HMS Premium. Zavedli jsme ji do nabídky s ohledem na nejnáročnější uživatele. Její charakteristickou vlastností je použití materiálů vysoké kvality, které zaručují dlouhou životnost. V kombinaci s nejlepšími výrobními standardy a originálním designem je řada HMS Premium zárukou jedinečných zážitků a spokojenosti s tréninkem.

Expanze a image

 

V současné době je značka HMS velmi známá a nabídka zahrnuje stovky produktů dostupných STOVKY PRODUKTŮ DOSTUPNÝCH K PRODEJI JAK U NÁS, TAK I V ZAHRANIČÍ VČETNĚ SLOVENSKA, POLSKA, Německa , Rakouska , Francie , Belgie , Nizozemska , Estonska , Litvy , Lotyšska , Norska , Dánska , Finska , Švédska , Rumunska , Slovinska , Ukrajiny , Moldavska , Černé Hory , Kypru , Malty , Řecka , Španělska a také v Itálii , Chorvatsku nebo Maďarsku.

vlastnický kapitál

V polské Bytomi vzniká ob- chodní společnost ABISAL sp. z.o.o., která importuje fit- ness produkty značky "HMS Fitness" a začíná je prodávat po celé východní Evropě.
V Ostravě vzniká dceřiná společnost ABISAL CZ a naše produkty si začínají hledat místo na českém trhu. Funkčnost a kvalita produktů "HMS Fitness" nám umožňuje růst. 

V roce 2013 se mění název společnosti na ABISTORE Sport s.r.o. a touto změnou vstupujeme na trh s novým partnerem "MARBO Sport".

 

Aktuálně disponujeme sklady o velikosti 2400 m2, tato plocha nám unožňuje držet skladem 95% aktuálního sortimentu v dostatečném množství pro pokrytí veškeré poptávky.