SMITHŮV JEŘÁB S PŘISTÝLKOU

 

Smithův stroj je zařízení používané k provádění silových cvičení s lany. Jeho počátky sahají do 50. let minulého století, kdy solu vynalezl Jack LaLanne – známý specialista na fitness a výživu. Hledal vrstvy pokročilého univerzálního, oproti speciální formuli gyzdyka s činkou. Ukázalo se, že řešením je zařízení quadra, které dnes nazýváme Smith Gantry. Paradoxně szům nazmů ne od tvůrce, ale od toho, kdo to zdokonalil a prosadil. Byl to Rudy Smith, sportovní manažer a Jackův dlouholetý přítel.

Design a jeho přednosti

Stroj Smith je především skutečně univerzálním zařízením, které kombinuje výhody cvičení s volnou činkou a atlasem. Svoboda volby polohy těla, bezpečnost, plná kontrola pohybů a pohodlí – to jsou účinky této aliance. Portál také zbavuje uživatele nutnosti účasti třetích osob na tréninku, přestože cvičení s partnerem nic nebrání.

Všestranný trénink

Moderní modely Smith Crane jsou obvykle vybaveny dalšími prvky. To znamená, že rozhodnutím o koupi gantry můžeme získat zařízení pro komplexní trénink celého těla. Mechanismus gantry dává uživateli velkou volnost - umožňuje procvičovat horní i spodní části těla. V kombinaci s takovými zařízeními, jako je například horní a dolní zdvih, motýlek nebo možnost cvičení s volnou vahou, nemá Smith Machine v oblasti posilovacích zařízení rovnocenného konkurenta. Je to nekompromisní přístroj pro lidi se systémovým přístupem k rozvoji jejich svalů.

Naše nabídka

Konstrukce Smith Machine přináší do silového tréninku zcela nové možnosti.

Naše nabídka obsahuje několik modelů mostových jeřábů, které zcela jistě změní váš trénink.

Vyberte si ten nejlepší produkt pro vás a poté si prohlédněte sestavy cvičení pomocí portálu.

CVIČEBNÍ SESTAVY